Autoservis Praha 10 - Nachtmann

Provádíme kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů, diagnostiku vozidel veškerých značek, přípravu na STK včetně jejího vyřízení, výměnu autoskel. Plníme a opravujeme klimatizace osobních a lehkých užitkových vozidel, včetně vozů s novým chladivem 1234yf. Zajišťujeme služby pneuservisu - přezouvání a běžnou opravu pneumatik. Je možno u nás objednat pneumatiky i náhradní díly, které budou předmětem montáže. Zajišťujeme opravu havarovaných vozidel včetně vyřízení likvidace škodní události z povinného ručení.

autoservis Praha 10

 

Kontrola a plnění klimatizace

Nabízíme pravidelný servis klimatizace, který zajistí její správnou funkčnost. Kromě kontroly a plnění klimatizace se postaráme o výměnu kabinového filtru a desinfekci klimatizace.

Detekce úniku v klimatizaci

Nově nabízíme  kontrolu klimatizací vašeho vozidla formou  detekce úniku chladiva z klimatizace metodou vodíku.  Touto metodou lze odhalit nepatrné molekulární netěsnosti

Pro bližší informace o našich službách či možnostech objednání nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.


Ceník základních služeb:

Mechanické práce osobní vozy 350,-  Kč/hod.
Mechanické práce užitkové vozy (dodávky) 450,-  Kč/hod.
Diagnostika vozidel  400,-  Kč

Co se o nás říká


“Ochota, vstřícnost, kvalitně odvedená práce a navíc moc milý lidé. Dostala jsem doporučení od známého, který je trvale spokojený. Nyní i já. Prováděné práce: nákup zimních pneumatik, výměna, výměna oleje. Vše v pořádku. Děkuji!”

Janina M.


Kontaktní informace

NACHTMANN - autoservis
Do Kopečka 9
Praha 10 - Lipany
103 00
Česká republika
IČ:
88038190
DIČ
CZ7710270018

Provozní doba

Po - Čt   8 - 17 hod

            7 - 15 hod

Na telefonních číslech lze domluvit i individuální termín a objednání dílů. V případě nepřítomnosti na provozovně nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Spolupracujeme:

Auto na AUTOPES.cz

Jak to u nás vypadá